Udostępnij wpis

Z myślą o Klientach posiadających pojazdy Renault Trucks 7 letnie i starsze firma Renault Trucks przygotowała dla Państwa specjalną ofertę „Le Camion Classique”.

W związku z niesłabnącą popularnością modeli Magnum, Premium, Kerax i Midlum na polskim rynku, Renault Trucks  uruchamia ofertę dla tych pojazdów Le Camion Classique oferując rabat 35% na oryginalne części zakupione i zamontowane w autoryzowanym serwisie Renault Trucks Polska.

Oryginalne części i ich wymiana w autoryzowanym serwisie gwarantują zachowanie fabrycznych osiągów, spełniają bowiem wszystkie wymagania w zakresie mobilności, niezawodności i bezpieczeństwa. Doskonała logistyka zapewnia dostępność i szybkie dostawy części.

Używanie nieoryginalnych części zamiennych wiążę się z dużym ryzykiem utraty bezpieczeństwa oraz jakości. Producent podkreśla, że oryginalne części zamienne są zaprojektowane i homologowane do pojazdów zgodne z wymogami technicznymi odpowiadają rygorystycznym kryteriom dotyczącym niezawodności, bezpieczeństwa i norm ochrony środowiska.

Przy okazji warto dodać, że oprócz oryginalnych części zamiennych w swojej ofercie Renault Trucks posiada również zrefabrykowane części zamienne w ramach oferty Exchange Standard. W procedurze regeneracji zużyte lub uszkodzone elementy są wymieniane na oryginalne w pełni sprawne części. W ramach tej procedury zużyte komponenty poddawane są recyklingowi, dzięki czemu przyczynia się ona również do ochrony środowiska. Części w ramach oferty Exchange Standard zachowują oryginalne osiągi i dodatkowo gwarantują najlepszą jakość w stosunku do ceny, która finalnie jest niższa niż przy zakupie nowych części.