Naprawy powypadkowe

Pobierz oświadczenie o kolizji drogowej

Jedną z głównych wartości Renault Trucks jest bezpieczeństwo. Priorytetami są ochrona zdrowia i życia kierowcy oraz innych uczestników ruchu. Niestety, nie jest możliwe wyeliminowanie wszystkich kolizji i wypadków. Naszym zadaniem jest zminimalizowanie ich skutków. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty odnośnie likwidacji szkód komunikacyjnych!

Oferujemy:

 • Profesjonalne naprawy powypadkowe pojazdów ciężarowych i dostawczych zgodnie z technologią producenta, realizowane na oryginalnych częściach
 • Rozliczenia bezgotówkowe z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce
 • Pomoc w przeprowadzeniu formalności związanych z procedurą zgłaszania i likwidacji szkód komunikacyjnych
 • Odbiór naczepy/pojazdu od klienta

 

Miałeś wypadek lub kolizję? Skorzystaj z poniższego poradnika.

 

Od czego zacząć?

 1. Załóż kamizelkę odblaskową
 2. Zabezpiecz miejsce wypadku - pamiętaj o trójkątach ostrzegawczych.
 3. Udziel pierwszej pomocy rannym (jeżeli są) i wezwij Pogotowie Ratunkowe oraz Policję. Jeśli są ranni, nie przestawiaj pojazdu.
 4. Jeżeli nie ma rannych, a Twój pojazd jest mobilny oraz ustaliłeś sprawcę zdarzenia, usuń pojazd z drogi.

Zbierz potrzebne dokumenty

 1. Wypełnij wspólne oświadczenie o zdarzeniu drogowym oraz wezwij Policję (notatka sporządzona w obecności Policji jest niepodważalna).
 2. Wykonaj zdjęcia dokumentujące uszkodzenia oraz ustawienia pojazdów.
 3. Jeżeli sprawca uciekł, zbierz dane świadków i upewnij się, czy w pobliżu nie ma zainstalowanych kamer - jeżeli tak, poinformuj o tym Policję.

Likwidacja szkody

Jeśli Twój samochód ciężarowy uległ kolizji i chcesz przeprowadzić bezgotówkową naprawę w autoryzowanym serwisie Volvo Trucks, zgłoś się do nas! Likwidację należy rozpocząć od zgłoszenia szkody w ubezpieczalni. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc już na tym etapie. Następnie, należy przyprowadzić pojazd do serwisu oraz dostarczyć nam kilka wymaganych dokumentów i upoważnień. I to już wszystko. Pozostaje tylko czekać na telefon od pracownika serwisu z informacją o gotowym do odbioru aucie.

 

 

Pamiętaj! Wyłącznie naprawy na oryginalnych częściach i zgodnie z technologią producenta zapewnią poziom komfortu sprzed kolizji i prawidłowe działanie wszystkich systemów bezpieczeństwa.

Facebook