O nas

Z dniem 1 lipca 2021 r. firma TT–TRUCK Sp. z o.o. stała się wyłącznym autoryzowanym serwisem pojazdów ciężarowych Volvo Trucks oraz serwisem i agentem sprzedaży nowych i używanych pojazdów ciężarowych Renault Trucks w regionie Białegostoku i Suwałk.

Spółka utworzona została w połowie kwietnia 2021 roku jako firma córka spółki TT-Thermo King.

Celem TT-TRUCK Sp. z o.o. jest jeszcze lepsze zabezpieczenie potrzeb serwisowych Klientów Volvo Trucks i Renault Trucks poprzez skupienie się wyłącznie na serwisie pojazdów obu marek. Jednocześnie TT-Truck już na początku działalności poszczycić się może bogatą wiedzą dotyczącą obsługi pojazdów, profesjonalną i przeszkoloną załogą, ale również zapleczem w postaci 25-letniego doświadczenia firmy TT-Thermo King w dziedzinie organizacji pracy i standardów obsługi Klienta.

W dniu 25 sierpnia 2022 roku TT-TRUCK zyskało nowy adres: Porosły-Kolonia 12 N, w gminie Choroszcz.

Centrum Serwisowe Białystok o powierzchni użytkowej 3565,64 m2, wybudowane zostało zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi i spełnia wszelkie wymagania stawiane serwisom branży motoryzacyjnej. Posiada dwadzieścia stanowisk naprawczych, w tym stanowiska dedykowane do: przeglądów przedsprzedażowych nowych pojazdów; diagnostyki komputerowej; wykonywania przeglądów okresowych pojazdów zasilanych LNG/CNG, oraz do naprawy pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Ponadto hala naprawcza wyposażona została w trzy kanały naprawcze i centralną magistralę dystrybucji olejów. Obiekt jest przygotowany na ładowanie pojazdów elektrycznych.

Na wyposażeniu warsztatu znajduje się m.in. suwnica jezdna oraz podnośniki kolumnowe. Centrum serwisowe posiada duży plac manewrowy i magazyn części zamiennych, a nad wszystkim czuwa doświadczona kadra mechaników oraz doradców.

Facebook