Renault Trucks Kontrakty Serwisowe

Kontrakt serwisowy to umowa pomiędzy serwisem, dealerem i użytkownikiem pojazdu ciężarowego, pozwalający na zapanowanie nad kosztami eksploatacyjnymi pojazdu, oraz znaczne ich obniżenie. Jest zależny od rodzaju pojazdu, jego użytkowania, przebiegu rocznego i terenu, po którym się porusza. Jest to forma wsparcia, która działa w całej Europie.

logo Renault Trucks
kontrakt reference

Serwis przygotowany na specjalnych warunkach, zapewniający niezmienność stawek i ze specjalnymi rabatami, dostępnymi tylko dla posiadaczy kontraktów. Pozwala na zapanowanie nad przewidywanymi kosztami obsługi pojazdu. Oparty na harmonogramie ustalonym z użytkownikiem. To my dbamy o to, by Wasze pojazdy były utrzymane w ruchu.

kontrakt classic reference

Klasyczna wersja Kontraktu REFERENCE – specjalna wersja kontraktu REFERENCE, wspierana przez dział posprzedażny, przygotowana dla pojazdów po 24-tym miesiącu użytkowania. To właściciel decyduje o zakresie obsługi. Jeszcze lepsze warunki finansowe gwarantują przewagę nad konkurencją, a oryginalne części i utrzymana historia serwisowa w ASO to automatycznie podwyższona wartość pojazdu przy ewentualnej odsprzedaży.

kontrakt performance

Harmonogram serwisowy w wersji Standard obejmuje kosztowne naprawy układu napędowego oraz obsługę zapobiegawczą i techniczną. W wersji Maxi obejmuje obsługę zapobiegawczą, techniczną, a także naprawy elementów objętych rozszerzoną gwarancją.

kontrakt excellence

Kontrakt serwisowy Excellence gwarantuje przewagę konkurencyjną, dzięki gwarancji 100% dyspozycyjności. Obejmuje naprawy i obsługę zapobiegawczą samochodu ciężarowego, zapewniając pełną kontrolę nad kosztami i bezproblemowe użytkowanie pojazdu. Kontrakt ten zabezpieczy Cię przed nieprzewidzianymi wydatkami, a wszelkie koszty awarii przejmie Twój serwis.

Nie daj się zaskoczyć awarii – kontrakt Excellence to gwarancja braku dodatkowych kosztów, nawet przy nieoczekiwanych naprawach za granicą.

kontrakt excellence predict

Najwyższy poziom ochrony i kontroli nad pojazdem. Na podstawie danych telematycznych przesyłanych przez pojazd, na bieżąco monitorujemy stan podzespołów, dzięki czemu możemy poinformować użytkownika z wyprzedzeniem o możliwości wystąpienia usterki.

  • Regularna obsługa zapobiegawcza – aktualizacja planu przeglądów, dzięki połączeniu z danymi pojazdu w czasie rzeczywistym; zarządzanie na bieżąco obsługami i przeglądami technicznymi niezbędnymi dla danego pojazdu.
  • Kontrola stanu podzespołów – kontrola zużycia podzespołów tj. sprzęgło, klocki, akumulatory, wkład osuszacza powietrza.
  • Zapobieganie nieprzewidzianym przestojom – ograniczenie przestojów pojazdu, dzięki kontroli kodów błędów w czasie rzeczywistym oraz analizie danych i wykrywaniu symptomów nadchodzącej awarii.

Dostępny tylko jako opcja w kontraktach dla pojazdów z bramką telematyczną.

Dla kontraktów dostępna jest opcja

renault trucks 24/7


Międzynarodowe ubezpieczenie holowania w razie awarii. Sieć ekspertów mówiąca w 16 językach, jest do Twojej dyspozycji aby zapewnić pomoc na drodze na wysokim poziomie przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

pakiety kontraktów

graficzny schemat działania kontraktów serwisowych

Który kontrakt będzie dla ciebie odpowiedni?

Który kontrakt będzie

dla ciebie odpowiedni?

Odpowiedź znają nasi specjaliści. Zadzwoń lub złóż nam wizytę. Doradzimy i uruchomimy Twój plan serwisowy.