Udostępnij wpis

Renault Trucks, producent pojazdów użytkowych, wprowadza nowy design w swojej gamie dystrybucyjnej. Nowa stylistyka jest bardziej nowoczesna i wyrazista, a jednocześnie zachowała cechy rozpoznawalne dla marki.

Renault Trucks prezentuje odświeżone pojazdy do dystrybucji miejskiej i podmiejskiej, w tym specjalne funkcje dedykowane modelom elektrycznym. Nowy design łączy inspiracje z pojazdów lekkich (LCV) i ciężarowych, tworząc modele Renault Trucks D, D Wide, C 2.3 i D Wide LEC (kabina z niskim wejściem). Oprócz modernizacji, wprowadzono także rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo kierowców i uczestników ruchu.

Renault Trucks D, D Wide, C 2.3 i D Wide LEC są często używane w zatłoczonych centrach miast, gdzie miejsce dla samochodów ciężarowych staje się coraz bardziej ograniczone. Aby zredukować stres kierowców i podnieść bezpieczeństwo, zarówno ich, ładunku, jak i innych uczestników ruchu, Renault Trucks wyposażyło swoją gamę w nowe funkcje bezpieczeństwa. Dostosowano uchwyty i pozycję luster zewnętrznych, poprawiając widoczność i ułatwiając manewrowanie w wąskich ulicach. Dodatkowo wprowadzono nowe funkcje, takie jak automatyczna kontrola ciśnienia w oponach, ostrzeżenie przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu, asystent utrzymania pasa ruchu oraz alarmy o przekroczeniu prędkości, zapewniając bezpieczną i komfortową jazdę.

Dowiedz się więcej o nowym designie w gamie dystrybucyjnej Renault Trucks.