Udostępnij wpis

Z radością informujemy, że Renault Trucks Gama T E-Tech zwyciężył w kategorii „Samochody ciężarowe przyjazne środowisku: Samochody o DMC powyżej 3,5 tony z napędem alternatywnym”. Uroczysta gala wręczenia nagród flotowych w ramach 13. edycji plebiscytu Fleet Derby 2024 odbyła się 19 czerwca w klubie Aviator w Airport Hotel Okęcie w Warszawie. Podczas tego prestiżowego wydarzenia uhonorowano 41 laureatów, którzy wyróżnili się na rynku motoryzacyjnym i flotowym. Głosowanie trwało ponad pół roku i odbywało się za pośrednictwem strony internetowej plebiscytu, zorganizowanego przez redakcję miesięcznika „Fleet”.

Fleet Derby 2024 to prestiżowy plebiscyt, który od trzynastu lat promuje produkty i usługi kształtujące rynek motoryzacyjny, flotowy i elektromobilności. Jego celem jest wyróżnienie firm, które mają realny wpływ na rozwój branży. W tegorocznej edycji, organizowanej przez redakcję miesięcznika „Fleet”, wprowadzono nowe kategorie związane z elektromobilnością oraz technologiami cyfrowymi dla flot, odpowiadając na współczesne wyzwania rynku. Plebiscyt trwał od grudnia 2023 do czerwca 2024 i cieszył się ogromnym zainteresowaniem, co potwierdza liczba oddanych głosów – aż 250 000.

Tomasz Wykrota, Dyrektor Produktu i Marketingu Renault Trucks Polska, odbierając nagrodę, podkreślił znaczenie technologii elektrycznej w nowym modelu. „Renault Trucks Gama T E-Tech to pojazd zeroemisyjny, który jest dowodem na dojrzałość naszej technologii elektrycznej. Produkowany seryjnie elektryczny ciągnik siodłowy oferuje wszystkie zalety elektromobilności, pozwalając redukować emisję CO2 i znacznie ograniczając hałas, co przyczynia się do poprawy jakości życia w miastach. Nasza misja w Renault Trucks Polska polega na tworzeniu zrównoważonych i innowacyjnych rozwiązań transportowych, które odpowiadają na wyzwania współczesności. Nagroda Fleet Derby 2024 jest dla nas motywacją do dalszego rozwoju i wdrażania kolejnych innowacji w segmencie pojazdów ciężarowych”.

Więcej przeczytasz na: renault-trucks.pl