Udostępnij wpis

W dniu 25 sierpnia b.r. w Porosłach /k Białegostoku odbyła się wyjątkowa uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod przyszłe Centrum Serwisowe Białystok.

Nowy obiekt ma równocześnie spełniać wszystkie wymagania stawiane serwisom pojazdów samochodowych jak i agregatów chłodniczych. Na terenie Centrum Serwisowego Białystok działalność będą prowadzić dwie spółki: TT-Truck Sp. z o.o. prowadząca serwis pojazdów ciężarowych Volvo Trucks i Renault Trucks oraz sprzedaż pojazdów nowych i używanych Renault Trucks oraz Inwestor TT-Thermo King Sp. z o.o. zajmująca się sprzedażą i serwisowaniem agregatów chłodniczych firmy Thermo King.

Budowany obiekt ma w szczególności dać gwarancję wszystkim naszym Klientom, że posiadany przez nich sprzęt jest serwisowany w dobrych rękach. Na obszarze ponad 1,7 ha powstanie dziesięciostanowiskowy budynek serwisowy, z dwupiętrową częścią biurową i z blisko hektarowym placem parkingowym.

Jako uzupełnienie działalności serwisowej pojazdów modernizacji ulegnie obiekt w Jeżewie Starym. Zostanie on przekształcony i uzupełniony o m.in. komorę lakierniczą oraz urządzenia do naciągania i prostowania kabin i ram pojazdów w Centrum Napraw Powypadkowych.

Budowany obiekt zgodnie z planem będzie oddany do użytkowania do końca kwietnia roku 2022.

Zapraszamy na fotorelację z wydarzenia!