Udostępnij wpis

TT–TRUCK Sp. z o.o. wyłącznym autoryzowanym serwisem pojazdów ciężarowych Volvo Trucks i Renault Trucks w regionie Białystok.

W skutek przekształceń TT-Thermo King Sp. z o.o., z dniem 1 lipca 2021 r. dotychczasowe obowiązki Centrum Serwisowego w Jeżewie Starym 1, w zakresie serwisu pojazdów ciężarowych Volvo Trucks, Renault Trucks oraz sprzedaży pojazdów nowych i używanych Renault Trucks przejmuje nowopowstała spółka TT-TRUCK Sp. z o.o. .

Z dniem 1 lipca 2021 roku serwis pojazdów ciężarowych marek Volvo Trucks oraz serwis i sprzedaż pojazdów ciężarowych Renault Trucks w Białymstoku przejmuje firma TT-Truck Sp. z o.o. Spółka TT-Truck została utworzona w połowie kwietnia 2021 roku jako firma córka spółki TT-Thermo King prowadzącej dotychczas powyższą działalność. Wydzielenie nowej spółki ma na celu jeszcze lepsze zabezpieczenie potrzeb serwisowych Klientów Volvo Trucks i Renault Trucks poprzez skupienie się wyłącznie na serwisie pojazdów obu marek. Jednocześnie TT-Truck czerpać będzie z doświadczenia firmy TT-Thermo King budowanego przez ostatnie lata w zakresie obsługi pojazdów ciężarowych, bowiem do nowej spółki przechodzą wszyscy pracownicy firmy TT-Thermo King dotychczas związani z serwisem i sprzedażą pojazdów ciężarowych. Dzięki temu TT-Truck już na początku działalności poszczycić się może bogatą wiedzą dotyczącą obsługi pojazdów, profesjonalną i przeszkoloną załogą, ale również zapleczem w postaci 25-letniego doświadczenia firmy TT-Thermo King w dziedzinie organizacji pracy i  standardów obsługi Klienta.

W połowie przyszłego roku serwis pojazdów ciężarowych Volvo Trucks i Renault Trucks zostanie przeniesiony do nowej lokalizacji w Porosłach k/Białegostoku. Proces budowy nowego obiektu spełniającego wszystkie standardy obsługi pojazdów ciężarowych został zapoczątkowany w czerwcu tego roku.  Projektowany obiekt będzie posiadał dziesięć pełnowymiarowych stanowisk z możliwością dalszej rozbudowy. Przewidziano sześć przejazdowych stanowisk obsługi serwisowej i przygotowania posprzedażnego pojazdów ciężarowych. Zakładana liczba mechaników, w zależności od potrzeb, powinna wynosić docelowo 12-15 osób. Nowy obiekt spełniać będzie wszystkie wymogi VT Dealer Facility Standard. Jednocześnie utrzymana zostanie działalność w Jeżewie Starym, gdzie zorganizowane będzie centrum napraw powypadkowych pojazdów ciężarowych i naczep, służące jako wsparcie dla działalności w Porosłach.

Działalność firmy TT-Truck na chwilę obecną prowadzona będzie w dotychczasowej lokalizacji wraz z  firmą TT-Thermo King w Jeżewie Starym pod Białymstokiem. Do dyspozycji firmy TT-TRUCK należy sześć stanowisk serwisowych, ścieżka diagnostyczna wyposażona w urządzenia do kontroli pojazdów, dwa profesjonalne podnośniki kolumnowe, stanowiska przygotowane do komputerowej diagnostyki pojazdów, urządzenia do badania geometrii kół i zawieszenia, inne niezbędne urządzenia diagnostyczne oraz naprawcze. Ponadto posiada w pełni zaopatrzony magazyn części zamiennych oraz dedykowany i wyposażony pojazd serwisowy gotowy do podjęcia napraw w ramach Assistance VAS/24 oraz serwisu mobilnego u klienta. W obecnej lokalizacji mieszczą się także biura handlowe obu marek, gdzie prowadzona jest sprzedaż nowych pojazdów ciężarowych Volvo Trucks oraz sprzedaż nowych i używanych pojazdów ciężarowych Renault Trucks.

Serdecznie Państwa zapraszamy!